Nové Mesto, Dopravné značenie, MÚ Nové Mesto

V riešení
 
meno užívateľa

Bárdošova - poškodená značka

Nové Mesto - Bárdošova
18. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - poškodená značka

Nové Mesto - Osadná
10. januára 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Bartoškova - poškodená značka

Nové Mesto - Bartoškova
20. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Československých parašutistov - poškodená značka

Nové Mesto - Československých parašutistov
16. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyvrátený stĺpik

Nové Mesto - Kalinčiakova
22. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ohnutá značka tento rok už tretí raz

Nové Mesto - Športová
22. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ohnuté zábradlie

Nové Mesto - Tehelná
15. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečné prechádzanie cez cestu (retardér?)

Nové Mesto - Na Revíne
13. novembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečný priechod

Nové Mesto - Škultétyho
12. novembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci priechod pri Lidli

Nové Mesto - Škultétyho
12. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Pravdepodobne nezákonne umiestnená značka

Nové Mesto - Teplická
31. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Živelné parkovanie blokujúce chodník

Nové Mesto - Americká
26. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Belehradská/Kováčska - vyznačiť prechod pre chodcov

Nové Mesto - Belehradská
16. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zvalená značka na parkovisku BC Jarošova

Nové Mesto - Hálkova
05. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúca dopravná značka IP 4 - Slepá cesta - ulica Vtáčnik

Nové Mesto - Tupého
01. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0