Nové Mesto, MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
meno užívateľa

Skládka stavebného a iného odpadu

Nové Mesto - Tomášikova
17. decembra 2011 Komentáre12 Hodnotenie0
November 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vraky v blízkosti MÚ Nové Mesto

Nové Mesto - Viktora Tegelhoffa
13. novembra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok okolo štadióna na Pasienkoch

Nové Mesto - Pasienky
28. októbra 2011 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Permanentný neporiadok na Tomášikovej

Nové Mesto - Tomášikova
27. októbra 2011 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné uzatváranie vstupu na detské ihrisko

Nové Mesto - Uhrova
18. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod pre chodcov

Nové Mesto - Stromová
18. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy a starostlivosť o zeleň

Nové Mesto - Ľudové námestie
04. septembra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepostačujúce dopravné značenie

Nové Mesto - J. Cígera-Hronského
04. septembra 2011 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Konáre prečnievajúce ponad chodník

Nové Mesto - Priečna
22. augusta 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník

Nové Mesto - Likavská
31. júla 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dva vraky na parkovisku pred kostolom

Nové Mesto - Rozvodná
26. júla 2011 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čudná stavba na Kramároch

Nové Mesto - Ambrova
20. júla 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená značka

Nové Mesto - Vajnorská
10. júla 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výstavba na Magurskej - Jolly Joker

Nové Mesto - Magurská
04. júla 2011 Komentáre6 Hodnotenie0
Jún 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca dopravná značka STOP

Nové Mesto - Tupého
15. júna 2011 Komentáre0 Hodnotenie0