Nové Mesto, Cesty a chodníky, MÚ Nové Mesto, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Bellova-chodník-znečistený

Nové Mesto - Bellova
13. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Robotnícka-chodník-rozkopaný

Nové Mesto - Robotnícka
03. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jeséniova - výtlk

Nové Mesto - Jeséniova
24. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Robotnícka - výtlk

Nové Mesto - Robotnícka
25. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tehelná - špinavý chodník

Nové Mesto - Tehelná
18. februára 2019 Komentáre9 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Junácka - poškodená dlažba

Nové Mesto - Junácka
16. februára 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Za kasárňou - neupravený chodník

Nové Mesto - Za kasárňou
31. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sibírska - neodhrnutý chodník

Nové Mesto - Sibírska
31. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská - neposypaný chodník

Nové Mesto - Vajnorská
29. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Česká - výtlk

Nové Mesto - Česká
22. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené zábradlie na Bárdošovej ulici.

Nové Mesto - Bárdošova
26. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená cesta na Jeséniovej

Nové Mesto - Jeséniova
22. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nerovný nebezpečný chodník blízko škôlky

Nové Mesto - Rešetkova
12. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončený chodník okolo novostavby na Račianskej

Nové Mesto - Račianska
23. októbra 2018 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kontajner na Kramároch

Nové Mesto - Vlárska
11. októbra 2018 Komentáre4 Hodnotenie1