Nové Mesto, Dopravné značenie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-semafor-nefunkčný

Nové Mesto - Tomášikova
24. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-Dopravné značenie-iné

Nové Mesto - Vajnorská
31. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-semafor-zle nastavený

Nové Mesto - Račianska
17. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-vertikálna značka-poškodená

Nové Mesto - Račianska
11. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Legerského-Dopravné značenie-iné

Nové Mesto - Legerského
27. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-semafor-nefunkčný

Nové Mesto - Račianska
29. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bartoškova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Nové Mesto - Bartoškova
26. mája 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jaskový rad-spomaľovač-poškodený

Nové Mesto - Jaskový rad
13. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-vertikálna značka-neaktuálna

Nové Mesto - Vajnorská
29. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bajkalská - chýbajúci priechod pre chodcov

Nové Mesto - Bajkalská
18. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jaskový rad - obnova priechodu pre chodcov

Nové Mesto - Jaskový rad
10. apríla 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trnavská cesta - poškodená značka

Nové Mesto - Trnavská cesta
08. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bajkalská - priechod pre chodcov

Nové Mesto - Bajkalská
27. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odbojárov - spadnutá značka

Nové Mesto - Odbojárov
26. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta mládeže - poškodená značka

Nové Mesto - Cesta mládeže
12. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie0