Nové Mesto, Verejné služby, Najobľúbenejšie za týždeň, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Smeti na ulici

Nové Mesto - Račianska
07. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nesvieti lampa verejného osvetlenia

Nové Mesto - Stromová
18. septembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Smetiari narobili neporiadok

Nové Mesto - Rozvodná
23. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Diera v kanáli

Nové Mesto - Stromová
23. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Diera v poklope na Magurskej

Nové Mesto - Magurská
23. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zhasnuté svetlá v parku na Varšavskej

Nové Mesto - Hálkova
04. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepriehľadná zastávka - Trnavská

Nové Mesto - Trnavská cesta
02. januára 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Aby sa nám vrátili bezpečne domov

Nové Mesto - Česká
04. februára 2017 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčný kanál

Nové Mesto - Račianska
09. mája 2017 Komentáre23 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie prechodu pre chodcov.

Nové Mesto - Vajnorská
28. augusta 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Problém s kanalizáciou na Račianskej 60-62

Nové Mesto - Račianska
24. septembra 2017 Komentáre20 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaná údržba kanalizácie

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
20. novembra 2017 Komentáre9 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Upchatý kanál Kukučínova ulica

Nové Mesto - Kukučínova
03. januára 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lampy nesvietia

Nové Mesto - Vajnorská
06. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zapchatý kanalizačný vpust - príjazdová cesta k Nido

Nové Mesto - Tomášikova
20. januára 2018 Komentáre20 Hodnotenie1