Petržalka, semafor, Dopravné značenie

Neriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova - nefunkčné semafory

Petržalka - Mamateyova
11. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Šustekova - nefunkčné semafory

Petržalka - Šustekova
11. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - zle nastavený semafor

Petržalka - Šustekova
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-semafor-zle nastavený

Petržalka - Jantárová cesta
11. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Panónska cesta
28. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Muchovo námestie-semafor-zle nastavený

Petržalka - Muchovo námestie
11. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Osuského-semafor-nefunkčný

Petržalka - Osuského
15. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Svetelná križovatka Údernícka/Kopčianska

Petržalka - Údernícka
09. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúci semafor

Petržalka - Budatínska
22. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Semefor na križovatke Rusovská - Lenardova

Petržalka - Rusovská cesta
25. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Divne nastavený semafór pri novej Bille v Petržalke

Petržalka - Námestie hraničiarov
13. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci semafor

Petržalka - Kopčianska
25. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Zlé časovanie semafórov

Petržalka - Farského
09. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0