Petržalka, semafor, Dopravné značenie, Najaktívnejšie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúci semafor

Petržalka - Budatínska
22. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - zle nastavený semafor

Petržalka - Šustekova
16. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - nefunkčné semafory

Petržalka - Šustekova
11. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova - nefunkčné semafory

Petržalka - Mamateyova
11. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nefunkčný semafor

Petržalka - Rusovská cesta
20. novembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pajštúnska - zle nastavený semafor

Petržalka - Pajštúnska
03. januára 2020 Komentáre5 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nefunkčný semafor

Petržalka - Rusovská cesta
29. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova - nefunkčný semafor

Petržalka - Bosákova
23. marca 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hálova - zle nastavený semafor

Petržalka - Hálova
03. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - zle nastavený semafor

Petržalka - Jiráskova
19. augusta 2021 Komentáre3 Hodnotenie1