Petržalka, iné, Dopravné značenie, Najaktívnejšie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Cestné značenie križovatky a smerových šípok - Farského ulica

Petržalka - Vavilovova
21. apríla 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Semafor za konárom stromu

Petržalka - Panónska cesta
01. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Križovatka Getingova - Medveďovej Petržalka - ostrihanie kríkov

Petržalka - Bratská
27. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Panónska cesta-Dopravné značenie-iné

Petržalka - Panónska cesta
21. marca 2019 Komentáre6 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - Zabudnutý podstavec z dopravného značenia

Petržalka - Rusovská cesta
26. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - rozhádzané vodorovné značenie

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
27. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lietavská - zabudnuté dopravné značenie

Petržalka - Lietavská
16. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta na Berg - nová Viedenská cesta - poškodené zábradlie

Petržalka - Cesta na Berg - nová Viedenská cest
12. októbra 2020 Komentáre3 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova - oficiálna dopravná značka?

Petržalka - Mamateyova
05. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0