Petržalka, Dopravné značenie, MÚ Petržalka

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Romanova - vyblednuté dopravné značenie "Daj prednosť v jazde"

Petržalka - Romanova
09. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - zle viditeľné zelené pruhy na cyklotrase

Petržalka - Daliborovo námestie
07. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Prokofievova - neaktuálna značka

Petržalka - Prokofievova
04. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Krásnohorská - farba nestriekaná na špinu a kamene

Petržalka - Krásnohorská
15. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lietavská - poškodená značka označujúca platené parkovisko

Petržalka - Lietavská
03. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - chýbajúce označenie prechodu prechodcov

Petržalka - Panónska cesta
30. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Lenardova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Lenardova
26. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - poškodené stĺpiky

Petržalka - Daliborovo námestie
26. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Tematínska - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Tematínska
17. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie8
Neriešený
 
meno užívateľa

Beňadická - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Beňadická
15. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Hálova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Hálova
15. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - Panónska cesta
11. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pečnianska - neaktuálna vertikálna značka

Petržalka - Pečnianska
10. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská - zle viditeľná značka na ceste

Petržalka - Lietavská
02. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Zadunajská cesta - krivé a vyblednuté stĺpiky

Petržalka - Zadunajská cesta
01. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1