Petržalka, Dopravné značenie, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - nedodržiavanie dopravných predpisov

Petržalka - Bradáčova
12. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu

Petržalka - Bradáčova
08. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - Dopravné značenie na parkovanie

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
18. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bohrova - neaktuálna značka

Petržalka - Bohrova
07. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - kamióny zásobujúce obchod parkujú na prechode

Petržalka - Znievska
03. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska-vertikálna značka-chýbajúca

Petržalka - Znievska
02. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Auta blokujú vstup do škôlky na Vyšehradskej

Petržalka - Vyšehradská
07. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Autom cez cyklochodnik a priechod pre chodcov

Petržalka - Tematínska
21. septembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Nerešpektovanie zákazu

Petržalka - Černyševského
07. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2014
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýba prechod

Petržalka - Ševčenkova
03. januára 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
Február 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov - chýbajúce značenie

Petržalka - Krásnohorská
05. februára 2013 Komentáre4 Hodnotenie0