Petržalka, problémové parkovanie, Parkovanie (parkovacie miesta, problémové parkovanie)

"Parkovanie vozíka na Ševčenkovej 14"

Petržalka - Ševčenkova


11. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Zaslané samospráve
 
Apríl 2018

Parkovacie miesto pre ŽŤP na Vyšehradskej 17

Petržalka - Šášovská


12. apríla 2018

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Neriešený
 

Vjazd Vyšehradská

Petržalka - Vyšehradská


03. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Auta parkujuce v jazdnom pruhu

Petržalka - Romanova


12. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Hrobáková namaľovanie vodorovného značenia V10b a V10c

Petržalka - Hrobákova


09. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Uzavretý
 

(Zne)užívanie vyhradeného státia pre ZŤP?

Petržalka - Budatínska


08. marca 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Február 2018

Devastovanie trávnatých plôch - parkovanie na chodníkoch

Petržalka - Ševčenkova


25. februára 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Problém s vynášaním kontajnerov

Petržalka - Fedinova


18. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
December 2017

Parkujúce autá blokujú OLO

Petržalka - Znievska


25. decembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Parkovanie dodávok na sídlisku

Petržalka - Furdekova


11. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
November 2017

Parkovanie

Petržalka - Šintavská


30. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Parkovanie na chodníku

Petržalka - Topoľčianska


05. novembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Parkovanie na chodníku - Fedinová

Petržalka - Fedinova


06. októbra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
September 2017

Nerešpektovanie zákazu

Petržalka - Černyševského


12. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený