Petržalka, Mestský mobiliár, Hlavné mesto SR Bratislava, Najaktívnejšie

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - zle umiestnená informačná tabuľa

Petržalka - Rusovská cesta
17. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Informačná tabuľa

Petržalka - Budatínska
21. decembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná fontáta

Petržalka - Mánesovo námestie
21. decembra 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitá lavička

Petržalka - Osuského
18. januára 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Preplneny odpadkovy kos

Petržalka - Panónska cesta
16. júla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neodvezeny odpad, plne smetiaky

Petržalka - Vyšehradská
19. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýba smetný kôš

Petržalka - Mlynarovičova
16. novembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Znečistené okolie autobusovej zastávky Smolenická

Petržalka - Smolenická
10. februára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbané infopanely

Petržalka - Starohájska
26. februára 2016 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Ubytovňa

Petržalka - Kopčianska
29. februára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

"Opravené" svetlo nad rampou na lávku

Petržalka - Černyševského
09. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neošetrovaný areál Šintavská, archív Okresného úradu, býv.škôlk

Petržalka - Šintavská
09. septembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Vyteká hlinená voda z kvetináčov

Petržalka - Tyršovo nábrežie
27. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Množstvo cigaretových špakov na zastávke Farského

Petržalka - Jantárová cesta
03. októbra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Otrasný stav podchodu na Dolnozemskej

Petržalka - Dolnozemská cesta
10. októbra 2016 Komentáre19 Hodnotenie1