Petržalka, Najobľúbenejšie za týždeň

V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - nepojazdné autá z autoservisu

Petržalka - Starohájska
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Topoľčianska - neporiadok a odpadky

Petržalka - Topoľčianska
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova - dlhodobo odstavené vozidlo

Petržalka - Gercenova
12. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Furdekova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Furdekova
14. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - znečistený chodník

Petržalka - Starohájska
19. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - neporiadok a odpadky

Petržalka - Starohájska
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Budatínska - chýbajúci chodník

Petržalka - Budatínska
19. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska - nekvalitné odpadkové koše pri Draždiaku

Petržalka - Tematínska
22. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Nekvalitne natretý prechod pre cyklistov

Petržalka - Bosákova
08. septembra 2016 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Divoké parkovanie

Petržalka - Bosákova
12. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Starhradská-spomaľovač-poškodený

Petržalka - Starhradská
19. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - neudržiavaný chodník

Petržalka - Dudova
03. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ševčenkova - znečistené chodníky na Ševčenkovej a Hálovej ul.

Petržalka - Ševčenkova
19. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ševčenkova - neporiadok za Tescom

Petržalka - Ševčenkova
22. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - zarastený chodník

Petržalka - Dolnozemská cesta
29. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie1