Petržalka

Neriešený
 

Nebezpečne zabradlie

Petržalka - Panónska cesta


27. júna 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Neunosná situácia s cyklistami na chodníku Bosákova

Petržalka - Bosákova


26. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 

Nálepky a nasprejované nápisy po celom meste

Petržalka - Jasovská


26. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neporiadok zo staveniska

Petržalka - Černyševského


26. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Starý nábytok (Jungmannova)

Petržalka - Jungmannova


25. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Neriešený
 

Rozobratá dlažba - Petržalské korzo

Petržalka - Gercenova


25. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Neriešený
 
Zaslané samospráve
 

Zákutie s burinou

Petržalka - Kopčianska


24. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Chodník v dezolátnom stave

Petržalka - Einsteinova


24. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vrak na parkovisku Mamateyova-Polereckeho

Petržalka - Mamateyova


24. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 

Holíčska - nový povrch, bez prechodu

Petržalka - Holíčska


23. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Zhodená značka

Petržalka - Dudova


23. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený