Petržalka, Verejné služby, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie v okolí Jasovskej 45

Petržalka - Jasovská
19. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osuského - Upchatá kanalizácia

Petržalka - Osuského
17. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Petržalka - Mamateyova
16. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - zlé nastavenie cestovného poriadku autobusu 59

Petržalka - Znievska
31. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov-kanalizácia-upchatá

Petržalka - Námestie hraničiarov
08. júna 2019 Komentáre5 Hodnotenie1
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
03. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Einsteinova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Krasovského
14. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kutlíkova-MHD-technické problémy

Petržalka - Kutlíkova
08. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Holíčska-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Holíčska
08. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bývalá HUPka bez poklopu Budatínska

Petržalka - Budatínska
03. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie pred Kauflandom

Petržalka - Romanova
29. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý výpust na Dubnickej ulici - Petržalka

Petržalka - Dubnická
29. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tma pred petržalskou plávarňou

Petržalka - Jiráskova
11. novembra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lampa pred Dominantom

Petržalka - Námestie hraničiarov
26. októbra 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie nefunkčné

Petržalka - Romanova
28. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0