Petržalka, Cesty a chodníky, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Mnoho veľkých výtlkov na ceste

Petržalka - Gessayova
09. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hlboký výtlk na ceste

Petržalka - Bratská
09. júla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spadnutý strom

Petržalka - Kutlíkova
07. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník na terase

Petržalka - Holíčska
30. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozobratá dlažba - Petržalské korzo

Petržalka - Gercenova
25. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýba bezbárierový nájazd na chodník na Budatínskej

Petržalka - Budatínska
18. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistený chodník (Hálova)

Petržalka - Hálova
05. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončený chodník

Petržalka - Ovsištské námestie
01. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera v chodníku

Petržalka - A. Gwerkovej
01. júna 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastený chodník na Romanovej ulici

Petržalka - Romanova
30. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená mostovka

Petržalka - Dolnozemská cesta
30. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce stlpiky

Petržalka - Jiráskova
18. mája 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlky na zástavke ŽST Petrzalka

Petržalka - Panónska cesta
18. mája 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepriechodný chodník

Petržalka - Romanova
15. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité parkovisko Ševčenkova 13-19

Petržalka - Ševčenkova
14. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0