Petržalka, Cesty a chodníky, MÚ Petržalka, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Beňadická - znečistený chodník

Petržalka - Beňadická
23. januára 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Budatínska - chodník znečistený listami

Petržalka - Budatínska
19. januára 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - znečistený chodník listami

Petržalka - Znievska
19. januára 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Medveďovej - diery pri lampe

Petržalka - Medveďovej
02. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jankolova - lístie na chodníku

Petržalka - Jankolova
06. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šrobárovo námestie - diera pri chodníku

Petržalka - Šrobárovo námestie
01. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vilová - 2 výtlky

Petržalka - Vilová
16. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Planckova - rozbitá flaša

Petržalka - Planckova
16. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - znečistený chodník

Petržalka - Pankúchova
13. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Einsteinova-chodník-výtlk

Petržalka - Einsteinova
14. augusta 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Romanova-chodník-poškodená dlažba

Petržalka - Romanova
02. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Fedinova- neskutočné množstvo odpadkov a špiny na chodníku

Petržalka - Fedinova
04. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Blagoevova-chodník-znečistený

Petržalka - Blagoevova
01. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tematínska-Cesty a chodníky-iné

Petržalka - Tematínska
10. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie6
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - rozbitá a prepadnutá časť parkoviska

Petržalka - Jiráskova
25. mája 2019 Komentáre4 Hodnotenie0