Petržalka, Iné, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera v chodníku

Petržalka - Blagoevova
20. septembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchaté kanálové vpusty na terase Lachova

Petržalka - Lachova
21. októbra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osuského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Osuského
28. februára 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený elektrický kábel na stožiari

Petržalka - Topoľčianska
02. septembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Májová-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Petržalka - Májová
12. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - zničené schody

Petržalka - Námestie hraničiarov
07. mája 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - schody na terasu

Petržalka - Námestie hraničiarov
18. júla 2017 Komentáre15 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupravený chodník

Petržalka - Budatínska
30. marca 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok na lúke vedľa Terna - Jirásková

Petržalka - Jiráskova
09. apríla 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce zvislé značenie

Petržalka - Černyševského
07. júna 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Einsteinova - poškodený bilboard

Petržalka - Einsteinova
01. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozsypané odpadky za Billou

Petržalka - Farského
29. novembra 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zacinajuca cierna skladka v obytnej zone

Petržalka - Farského
25. mája 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená dopravná značka

Petržalka - Budatínska
09. decembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Železný odpad pri detskom ihrisku

Petržalka - Tematínska
11. augusta 2014 Komentáre3 Hodnotenie0