Petržalka, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustený stánok

Petržalka - Lachova
22. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo bez TK a EK

Petržalka - Lachova
22. októbra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo bez TK a EK

Petržalka - A. Gwerkovej
21. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyhodené dvere a zbytočné dva stĺpy v trávniku

Petržalka - Dubnická
21. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zasypaný chodník

Petržalka - Holíčska
20. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník - Romanova

Petržalka - Romanova
20. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdny vrak

Petržalka - Rovniankova
20. októbra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ako sa u nás rešpektujú zákony

Petržalka - Blagoevova
20. októbra 2014 Komentáre24 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad na terase

Petržalka - Námestie hraničiarov
20. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Túlavé mačky na Fedinovej ulici

Petržalka - Fedinova
18. októbra 2014 Komentáre73 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnutý strom

Petržalka - Markova
17. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš

Petržalka - Markova
17. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustene vozidlo - Lachova

Petržalka - Lachova
17. októbra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlk na zastávke MHD

Petržalka - Romanova
14. októbra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastené kríky burinou

Petržalka - Topoľčianska
14. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0