Petržalka, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Farského
01. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené značky Bradáčova

Petržalka - Bradáčova
27. júla 2017 Komentáre6 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Pankúchova
02. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Romanova - kopa pokosenej a neodvezenej trávy

Petržalka - Romanova
25. októbra 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mlynarovičova - smeti, neodpratané lístie a ihličie

Petržalka - Mlynarovičova
21. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jama pred vstupom do ZŠ Tupolevova

Petržalka - Tupolevova
22. novembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Tupolevova
30. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova-trávnatá plocha-nepokosená

Petržalka - Tupolevova
10. júna 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - neorezaný konár nízko nad chodnikom

Petržalka - Tupolevova
20. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Furdekova - neostrihaný krík

Petržalka - Furdekova
04. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničené obrubníky na zastávke MHD - Lachova

Petržalka - Furdekova
04. januára 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Počmáraná zastávka s rozbitou lavičkou

Petržalka - Kopčianska
01. júna 2016 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Starhradská - neaktuálne značky na zemi

Petržalka - Starhradská
21. mája 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Fedinova - neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Fedinova
04. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kopčianska - čierna skládka pod nadjazdom

Petržalka - Kopčianska
21. októbra 2019 Komentáre7 Hodnotenie2