Petržalka, Dopravné značenie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - zle viditeľná dopravná značka

Petržalka - Námestie hraničiarov
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - vertikálna značka obrastená konármi stromu

Petržalka - Tupolevova
08. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bohrova - neaktuálna značka

Petržalka - Bohrova
07. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Mamateyova
24. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - zle nastavený semafor

Petržalka - Šustekova
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - Dolnozemská cesta
25. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kopčianska - poškodená dopravná značka

Petržalka - Kopčianska
27. mája 2019 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - chýba značka daj prednosť v jazde

Petržalka - Rusovská cesta
09. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Černyševského-priechod pre chodcov-chýbajúci

Petržalka - Černyševského
18. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Panónska cesta-Dopravné značenie-iné

Petržalka - Panónska cesta
21. marca 2019 Komentáre6 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jungmannova-spomaľovač-poškodený

Petržalka - Jungmannova
09. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova-vertikálna značka-poškodená

Petržalka - Tupolevova
01. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-vertikálna značka-poškodená

Petržalka - Jantárová cesta
26. februára 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-vertikálna značka-poškodená

Petržalka - Jantárová cesta
11. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri Starom háji-vertikálna značka-poškodená

Petržalka - Pri Starom háji
14. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0