Petržalka, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - zle nastavený semafor

Petržalka - Šustekova
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hrobákova - preplnený kôš

Petržalka - Hrobákova
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Romanova-chodník-znečistený

Petržalka - Romanova
12. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výjazd na Nový most-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Petržalka - Výjazd na Nový most
09. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Žltá - vrak vozidla

Petržalka - Žltá
08. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bulíkova - Auto bez pohybu od jesene, bez plantnej TK a EK

Petržalka - Bulíkova
08. júla 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Starohájska - poškodený kôš

Petržalka - Starohájska
08. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Znievska
07. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - znečistený a upchatý odvádzač dažďovej vody

Petržalka - Jantárová cesta
07. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Černyševského - neodprataná vyschnutá tráva

Petržalka - Černyševského
07. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská - čierna skládka

Petržalka - Antolská
05. júla 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Fedinova- neskutočné množstvo odpadkov a špiny na chodníku

Petržalka - Fedinova
04. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hrobákova - preplnený kôš

Petržalka - Hrobákova
04. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Budatínska - Auto s papučou odstavené viac ako 7 týždňov

Petržalka - Budatínska
03. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lietavská - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Lietavská
30. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0