Petržalka, Verejné služby, Siemens, Najaktívnejšie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Neizolovaný trojfázový vodič trčiaci z verejného osvetlenia

Petržalka - Krásnohorská
05. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Jantárová cesta
25. augusta 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené verejné osvetlenie

Petržalka - Holíčska
23. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstranené osvetlenie

Petržalka - Haanova
27. októbra 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorený kryt pouličnej lampy

Petržalka - Bosákova
03. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené osvetlenie

Petržalka - Strečnianska
13. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorená elektrika na Budatínskej

Petržalka - Budatínska
05. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvieti lampa

Petržalka - Tematínska
10. marca 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný stĺp verejného osvetlenia

Petržalka - Budatínska
06. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničené sklo na lampe

Petržalka - Vavilovova
03. októbra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvitia pouličné lampy

Petržalka - Andrusovova
18. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kryt na stĺpe lampy verejného osvetlenia

Petržalka - Krasovského
17. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadnutý kryt na stĺpe verejného osvetlenia ulica Bosákova

Petržalka - Bosákova
30. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie nefunkčné

Petržalka - Romanova
28. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lampa pred Dominantom

Petržalka - Námestie hraničiarov
26. októbra 2018 Komentáre9 Hodnotenie0