Petržalka, Verejné služby, Siemens, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstranené osvetlenie

Petržalka - Haanova
27. októbra 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Starý most-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Klokočova
28. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
03. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie v okolí Jasovskej 45

Petržalka - Jasovská
19. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lampa pred Dominantom

Petržalka - Námestie hraničiarov
26. októbra 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kryt na stĺpe lampy verejného osvetlenia

Petržalka - Krasovského
17. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kutlíkova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Kutlíkova
16. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničené sklo na lampe

Petržalka - Vavilovova
03. októbra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tma pred petržalskou plávarňou

Petržalka - Jiráskova
11. novembra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Holíčska-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Holíčska
08. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadnutý kryt na stĺpe verejného osvetlenia ulica Bosákova

Petržalka - Bosákova
30. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie nefunkčné

Petržalka - Romanova
28. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvitia pouličné lampy

Petržalka - Andrusovova
18. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvieti lampa

Petržalka - Tematínska
10. marca 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neizolovaný trojfázový vodič trčiaci z verejného osvetlenia

Petržalka - Krásnohorská
05. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0