Petržalka, semafor, Dopravné značenie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nefunkčný semafor

Petržalka - Rusovská cesta
29. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pajštúnska - zle nastavený semafor

Petržalka - Pajštúnska
03. januára 2020 Komentáre5 Hodnotenie3
November 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nefunkčný semafor

Petržalka - Rusovská cesta
20. novembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova - nefunkčné semafory

Petržalka - Mamateyova
11. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - nefunkčné semafory

Petržalka - Šustekova
11. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šustekova - zle nastavený semafor

Petržalka - Šustekova
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúci semafor

Petržalka - Budatínska
22. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0