Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova - problémové parkovanie

Petržalka - Bosákova
27. apríla 2020 Komentáre5 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - otvorené napriek zákazu?

Petržalka - Námestie hraničiarov
22. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Budatínska - nepočúvanie odporúčaní

Petržalka - Budatínska
22. marca 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - problémové parkovanie

Petržalka - Rusovská cesta
23. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bohrova - neaktuálna značka

Petržalka - Bohrova
07. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Gercenova - problémové parkovanie

Petržalka - Gercenova
27. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova - parkovanie na tráve

Petržalka - Bosákova
08. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyšehradská - uhynutý holub

Petržalka - Vyšehradská
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šintavská - nesprávne parkujúci nákladný príves

Petržalka - Šintavská
15. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Planckova - uhynuté zviera

Petržalka - Planckova
07. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Budatínska - Auto s papučou odstavené viac ako 7 týždňov

Petržalka - Budatínska
03. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0