Petržalka, Cesty a chodníky, Naposledy zodpovedané samosprávou, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Výjazd na Nový most - rozkopaný chodník

Petržalka - Výjazd na Nový most
29. septembra 2019 Komentáre8 Hodnotenie3
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodník bez správcu

Petržalka - Jungmannova
01. decembra 2017 Komentáre8 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova-chodník-poškodená dlažba

Petržalka - Tupolevova
14. februára 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Markova-chodník-bariérový

Petržalka - Markova
02. januára 2019 Komentáre8 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Dvihnutý poklop kanála na ceste

Petržalka - Wolkrova
01. decembra 2018 Komentáre20 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodník plný vody po daždi a ľudia musia chodiť po tráve

Petržalka - Most SNP (býv. Nový most)
25. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Bublinkový chodník

Petržalka - Strečnianska
06. augusta 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbité dlaždice na Ovsišstkom námestí

Petržalka - Ovsištské námestie
07. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zapchatý kanál na Rontgenovej -parkovisko

Petržalka - Röntgenova
23. augusta 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - diera na chodniku po dazdi plna vody

Petržalka - Tupolevova
27. júla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Znečistený chodník

Petržalka - Ševčenkova
20. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Reklamácia novej terasy na Jasovskej ulici

Petržalka - Jasovská
03. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Betón na ceste

Petržalka - Rusovská cesta
15. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Kopčianska-cesta-znečistená

Petržalka - Kopčianska
13. mája 2019 Komentáre15 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Romanova - rozbombované zábradlie

Petržalka - Romanova
02. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie0