Petržalka, Dopravné značenie, MÚ Petržalka, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Tupolevova - Dopravné značenie

Petržalka - Tupolevova
23. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - dopravné značenie iné

Petržalka - Daliborovo námestie
23. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie5
Jún 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Lietavská - neoznačená priechod pre chodcov

Petržalka - Lietavská
07. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Gessayova-spomaľovač-poškodený

Petržalka - Gessayova
17. apríla 2019 Komentáre4 Hodnotenie2
Január 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Znievska-vertikálna značka-chýbajúca

Petržalka - Znievska
02. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Demontované zvislé značenie

Petržalka - Čapajevova
19. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Prechod zabijak

Petržalka - Údernícka
05. septembra 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod alebo spomaľovač

Petržalka - A. Gwerkovej
03. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Znovuvyznačenie prechodu pri križovatke Vranovská - Vilová

Petržalka - Vranovská
27. októbra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesprávna dopravná značka

Petržalka - Kopčianska
01. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0