Petržalka, Dopravný podnik Bratislava, a.s., Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Beňadická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Beňadická
26. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Jantárová cesta
22. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Október 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Uvoľnené zábradlie na zastávke električky Farského

Petržalka - Farského
17. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovana Zastavka

Petržalka - Žehrianska
09. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Práca grafiťákov alebo mesta ci DPB?

Petržalka - Bosákova
28. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

V MHD nefunkčná klimatizácia

Petržalka - Budatínska
10. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Olejové škvrny na zastávke Ľubovnianska

Petržalka - Ľubovnianska
13. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Katastrofický stav vozovky

Petržalka - Betliarska
15. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbité okenné tabule a popísaná zastávka

Petržalka - Kolmá
23. novembra 2017 Komentáre10 Hodnotenie0
Júl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Počmáraný trafikon Dargovská

Petržalka - Kaukazská
28. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Mláka pred automatom MHD

Petržalka - Vyšehradská
02. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Bratská ul. - zlá frekvencia semafóru

Petržalka - Bratská
23. februára 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník na zastávke Záporožská

Petržalka - Rusovská cesta
23. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Doprava k nemocnici Antolská

Petržalka - Antolská
24. augusta 2016 Komentáre5 Hodnotenie0
Október 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbakúce smetné koše na zastávkach Kolmá

Petržalka - Panónska cesta
14. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0