Petržalka, Verejné služby, Siemens, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Vígľašská - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Vígľašská
04. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Markova - nefunkčné lampy

Petržalka - Markova
16. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Bulíkova - poškodené osvetlenie

Petržalka - Bulíkova
01. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
December 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Pečnianska - nesvieti lampa smerom na schodisko pri pošte

Petržalka - Pečnianska
18. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
15. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Daliborovo námestie
15. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Tematínska - nefunkčné osvetlenie na moste

Petržalka - Tematínska
11. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Október 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Bradáčova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Bradáčova
05. októbra 2019 Komentáre4 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - chýbajúce/nedostatočné osvetlenie

Petržalka - Dolnozemská cesta
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Sad Janka Kráľa
25. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Topoľčianska - lampa bez tienenia

Petržalka - Topoľčianska
05. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Cesta na Berg - nelegálne napichnutie stĺpu verejného osvetlenia

Petržalka - Cesta na Berg - nová Viedenská cest
07. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie4
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Krásnohorská-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Krásnohorská
04. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Vavilovova-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Vavilovova
25. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Sad Janka Kráľa
05. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0