Petržalka, semafor, Dopravné značenie, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Semefor na križovatke Rusovská - Lenardova

Petržalka - Rusovská cesta
25. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie1
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Divne nastavený semafór pri novej Bille v Petržalke

Petržalka - Námestie hraničiarov
13. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci semafor

Petržalka - Kopčianska
25. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie2
Jún 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Zlé časovanie semafórov

Petržalka - Farského
09. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0