Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Naposledy zodpovedané samosprávou, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - Dopravné značenie na parkovanie

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
18. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Strečnianska - parkovanie na chodníku pred školou

Petržalka - Strečnianska
04. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Farského - problémové parkovanie

Petržalka - Farského
07. marca 2020 Komentáre4 Hodnotenie3
Neriešený
 
meno užívateľa

Tematínska - zhorené auto pri kotolni

Petržalka - Tematínska
07. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie4