Petržalka, Verejné služby, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - poškodený stĺp verejného osvetlenia

Petržalka - Mánesovo námestie
23. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova-Verejné služby-iné

Petržalka - Gercenova
23. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Sad Janka Kráľa
06. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova - rozbitá lampa

Petržalka - Mamateyova
06. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - upchatá dažďová kanalizácia a chýbajúci poklop

Petržalka - Panónska cesta
23. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - nevhodné osvetlenie

Petržalka - Kopčianska
22. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Budatínska
14. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - upchatá kanalizácia

Petržalka - Panónska cesta
06. januára 2021 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - upchatá kanalizácia a mláky na prechode

Petržalka - Panónska cesta
06. januára 2021 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Markova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Markova
07. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - upchatá kanalizácia

Petržalka - Dudova
18. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - chýbajúci kanalizačný poklop

Petržalka - Znievska
27. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bulíkova - poškodené osvetlenie

Petržalka - Bulíkova
01. marca 2020 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Mánesovo námestie
10. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Beňadická - chýbajúci poklop

Petržalka - Beňadická
08. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie3