Petržalka, Cesty a chodníky, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - znečistený chodník

Petržalka - Starohájska
08. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - chodník je klesnutý a robí sa hlboká mláka

Petržalka - Panónska cesta
25. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - nebezpečná diera, rozbitý zjazd a obrubníky

Petržalka - Romanova
16. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - zničený povrch chodníka

Petržalka - Romanova
16. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - okraje cesty na zarastené a neudržiavané

Petržalka - Starohájska
16. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska/ Starhradská - bariérový chodník

Petržalka - Tematínska
18. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vranovská - odhnité zábradlie

Petržalka - Vranovská
03. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýba bezbariérový prístup na terasu

Petržalka - Námestie hraničiarov
12. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Haanova - bol by vhodný bezbariérový priechod

Petržalka - Haanova
12. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pifflova - nerovné chodníky

Petržalka - Pifflova
12. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Strečnianska - výtlky na chodníku

Petržalka - Strečnianska
06. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Wolkrova - mláka na chodníku po daždi

Petržalka - Wolkrova
10. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Bohrova - chýbajúci bezbariérový prístup

Petržalka - Bohrova
10. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Hrobákova - rozkopaný chodník

Petržalka - Hrobákova
06. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Jungmannova - chýbajúce chodníky

Petržalka - Jungmannova
07. januára 2021 Komentáre13 Hodnotenie14