Petržalka, iné, Verejný poriadok, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - vodiči jazdia po chodníku

Petržalka - Blagoevova
28. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - trčiaci drôt

Petržalka - Panónska cesta
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Krásnohorská - pletivo na ihrisku

Petržalka - Krásnohorská
Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - poškodenie motorového vozidla

Petržalka - Švabinského
Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Šintavská - jazdenie po chodníku

Petržalka - Šintavská
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vígľašská-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Vígľašská
10. júna 2019 Komentáre5 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - Klimatizácia na obytnom dome Tupolevova 14

Petržalka - Tupolevova
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zákaz voľného pohybu psov

Petržalka - Černyševského
30. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mlynarovičova - rozložený tovar bráni v prechode

Petržalka - Mlynarovičova
13. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Mamateyova
18. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Potraviny FRABO na Beňadickej 11 - verejný poriadok

Petržalka - Beňadická
19. decembra 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Muchovo námestie-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Muchovo námestie
07. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Vyšehradská
05. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bohrova-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Bohrova
20. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník a ihrisko pri škole

Petržalka - Ľubovnianska
16. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0