Petržalka, iné, Verejný poriadok, MÚ Petržalka, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Krásnohorská - pletivo na ihrisku

Petržalka - Krásnohorská
27. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - poškodenie motorového vozidla

Petržalka - Švabinského
25. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - Klimatizácia na obytnom dome Tupolevova 14

Petržalka - Tupolevova
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mlynarovičova - rozložený tovar bráni v prechode

Petržalka - Mlynarovičova
13. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Vyšehradská
05. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Mamateyova
18. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník a ihrisko pri škole

Petržalka - Ľubovnianska
16. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dlhodobo zavretý obchod s chovateľskými potrebami

Petržalka - Záporožská
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0