Petržalka, Verejný poriadok, Najaktívnejšie, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Burina okolo lámp na celej ulici - Markova

Petržalka - Markova
26. júna 2017 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Polozrúcané pomaľované múry pred Ekonomickou univerzitou

Petržalka - Dolnozemská cesta
22. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť-vandalizmus-graffiti

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
09. decembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska - Zarastený, zanedbaný areál bývalej škôlky

Petržalka - Holíčska
25. mája 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Beňadická - pitie alkoholu na verejnosti

Petržalka - Beňadická
26. augusta 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Boj proti špine

Petržalka - Mánesovo námestie
07. marca 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na Žehrianskej ulici

Petržalka - Žehrianska
20. februára 2012 Komentáre10 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nábrežie Petržalka

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
17. júla 2012 Komentáre14 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečná závora

Petržalka - Starohájska
12. septembra 2012 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Cyklotrasa/chodník

Petržalka - Betliarska
13. októbra 2012 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci pod domom

Petržalka - Rovniankova
06. novembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Skládka odpadu pred školou

Petržalka - Prokofievova
22. novembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vznikajuca skladka na Panónskej ulici

Petržalka - Panónska cesta
25. novembra 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Herňa a krčmy na Hálovej ulici

Petržalka - Hálova
09. marca 2013 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Les pod hradzou smerom Berg

Petržalka - Einsteinova
23. marca 2013 Komentáre0 Hodnotenie0