Petržalka, Verejný poriadok, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - odstránenie billboardov / reklamných nosičov

Petržalka - Romanova
12. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - neohlásené stavebné úpravy

Petržalka - Farského
14. mája 2021 Komentáre6 Hodnotenie7
V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - pitie alkoholu na verejnosti

Petržalka - Blagoevova
23. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova - nevhodne umiestnená reklama

Petržalka - Mamateyova
03. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bohrova - zlý stav fasády a graffiti

Petržalka - Bohrova
08. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - grafity pri jednom domčeku

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
01. júna 2020 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - odstránenie billboardu

Petržalka - Romanova
12. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Starhradská - odstránenie billboardu

Petržalka - Starhradská
12. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - odstránenie billboardov / reklamných nosičov

Petržalka - Romanova
12. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - betónový reklamný nosič

Petržalka - Romanova
12. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Billa

Petržalka - Námestie hraničiarov
27. decembra 2016 Komentáre8 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - zlý stav budovy

Petržalka - Dudova
23. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Wolkrova - priesok

Petržalka - Wolkrova
09. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zuzany Chalupovej-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Zuzany Chalupovej
04. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - vylepené plagáty

Petržalka - Námestie hraničiarov
17. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie7