Petržalka, stĺpik, Dopravné značenie, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Šášovská - poškodený stĺpik

Petržalka - Šášovská
04. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska-stĺpik-poškodený

Petržalka - Tematínska
18. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Zadunajská cesta - krivé a vyblednuté stĺpiky

Petržalka - Zadunajská cesta
01. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Einsteinova - nasadenie stĺpikov

Petržalka - Einsteinova
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Ševčenkova-stĺpik-chýbajúci

Petržalka - Ševčenkova
16. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nobelovo námestie - chýbajúci stĺpik

Petržalka - Nobelovo námestie
12. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie0