Petržalka, priechod pre chodcov, Dopravné značenie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Lenardova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Lenardova
11. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jiráskova - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - Jiráskova
05. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Fedinova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Fedinova
07. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Furdekova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Furdekova
31. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - žiadosť o umiestnenie priechodu pre chodcov

Petržalka - Blagoevova
10. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej-priechod pre chodcov-chýbajúci

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
12. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská - neoznačená priechod pre chodcov

Petržalka - Lietavská
06. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - kamióny zásobujúce obchod parkujú na prechode

Petržalka - Znievska
02. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - Chýbajúce prechody pre chodcov

Petržalka - Švabinského
23. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Pifflova-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Petržalka - Pifflova
17. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Petržalka - Lietavská
03. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Lenardova-Dopravné značenie-priechod pre chodcod-zle viditeľný

Petržalka - Lenardova
22. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýba značka "priechod pre chodcov" KOPČIANSKA ULICA

Petržalka - Kopčianska
05. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Priechod pre chodcov Kutlíkova (Petržalka)

Petržalka - Kutlíkova
28. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zle umiestnený priechod pre chodcov

Petržalka - Betliarska
26. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie1