Petržalka, semafor, Dopravné značenie, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Panónska cesta
04. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Dolnozemská cesta
27. augusta 2020 Komentáre9 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Starhradská - zle nastavený semafor

Petržalka - Starhradská
16. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci semafor

Petržalka - Kopčianska
25. septembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - zle nastavený semafor

Petržalka - Bratská
01. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-semafor-zle nastavený

Petržalka - Jantárová cesta
11. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Panónska cesta
28. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Muchovo námestie-semafor-zle nastavený

Petržalka - Muchovo námestie
11. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2