Petržalka, značka na ceste , Dopravné značenie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - nedomaľované vodorovné značenie

Petržalka - Bratská
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - nedostatočné označenie cesty pri Danubiane

Petržalka - Kopčianska
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - chýbajúca značka na ceste

Petržalka - Rusovská cesta
29. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská - zle viditeľná značka na ceste

Petržalka - Dolnozemská cesta
19. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - konáre zakrývajú značku

Petržalka - Bratská
19. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Bosákova-značka na ceste -chýbajúca

Petržalka - Bosákova
07. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská-značka na ceste -neaktuálna

Petržalka - Lietavská
09. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska-značka na ceste -chýbajúca

Petržalka - Budatínska
31. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská-značka na ceste -zle viditeľná

Petržalka - Lietavská
22. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova - nová cesta

Petržalka - Mamateyova
05. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Slabo značený prechod pre chodcov na Švabinského ul.

Petržalka - Švabinského
18. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Práca grafiťákov alebo mesta ci DPB?

Petržalka - Bosákova
31. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nezrealizované VODOROVNÉ DOPRAVNÉ ZNAČKY na ceste

Petržalka - Budatínska
27. augusta 2018 Komentáre5 Hodnotenie1
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nekvalitná aplikácia VDZ

Petržalka - Dolnozemská cesta
01. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0