Petržalka, Dopravné značenie, Najobľúbenejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská - bezpečnosť detí na chodníku pred ZŠ Narnia

Petržalka - Vyšehradská
14. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie11
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - vyblednuté vodorovné značenie

Petržalka - Romanova
06. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Bohrova-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bohrova
11. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-semafor-zle nastavený

Petržalka - Jantárová cesta
11. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej-priechod pre chodcov-chýbajúci

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
12. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Záporožská - chýbajúci priechod pre chodcov cez cyklotrasu

Petržalka - Záporožská
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu

Petržalka - Bradáčova
08. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Pajštúnska - zle nastavený semafor

Petržalka - Pajštúnska
03. januára 2020 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Trasa: zastavka Lubovnianska-nemocnica Antolska z pohladu chodca

Petržalka - Betliarska
02. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov na Panónskej ceste pri Slnečniciach

Petržalka - Panónska cesta
16. júla 2018 Komentáre10 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská-značka na ceste -zle viditeľná

Petržalka - Lietavská
22. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
09. februára 2019 Komentáre7 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská-vertikálna značka-chýbajúca

Petržalka - Lietavská
25. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vilová-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Petržalka - Vilová
28. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Muchovo námestie-semafor-zle nastavený

Petržalka - Muchovo námestie
11. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2