Petržalka, Dopravné značenie, Najobľúbenejšie za týždeň, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - nebezpečné riešenie dopravnej situácie

Petržalka - Dolnozemská cesta
23. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - zle nastavený semafor

Petržalka - Bratská
01. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - zle označený priechod pre chodcov

Petržalka - Starohájska
04. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - nedodržiavanie dopravných predpisov

Petržalka - Bradáčova
12. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - vyvalené stĺpiky

Petržalka - Kopčianska
21. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie4
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
27. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Medveďovej - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Medveďovej
19. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nefunkčný semafor

Petržalka - Rusovská cesta
29. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Vyšehradská - riešenie dopravnej situácie

Petržalka - Vyšehradská
29. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Brančská - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Brančská
01. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Lietavská - zle viditeľná značka na ceste

Petržalka - Lietavská
02. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0