Petržalka, Dopravné značenie, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Najobľúbenejšie za týždeň, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov - chýbajúce značenie

Petržalka - Krásnohorská
05. februára 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nerešpektovanie zákazu

Petržalka - Černyševského
07. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Autom cez cyklochodnik a priechod pre chodcov

Petržalka - Tematínska
21. septembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Auta blokujú vstup do škôlky na Vyšehradskej

Petržalka - Vyšehradská
07. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - kamióny zásobujúce obchod parkujú na prechode

Petržalka - Znievska
03. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bohrova - neaktuálna značka

Petržalka - Bohrova
07. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0