Petržalka, Dopravné značenie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu

Petržalka - Bradáčova
08. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Záporožská - chýbajúci priechod pre chodcov cez cyklotrasu

Petržalka - Záporožská
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Einsteinova - nasadenie stĺpikov

Petržalka - Einsteinova
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - poškodený stĺpik

Petržalka - Kopčianska
24. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - Dopravné značenie na parkovanie

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
18. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská - bezpečnosť detí na chodníku pred ZŠ Narnia

Petržalka - Vyšehradská
14. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie11
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - nedostatočné označenie cesty pri Danubiane

Petržalka - Kopčianska
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Einsteinova - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Einsteinova
07. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - Panónska cesta
25. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - Chýba značka Daj prednosť v jazde

Petržalka - Rusovská cesta
19. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bratská
17. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Romanova
14. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Tupolevova
07. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - chýbajúca značka na ceste

Petržalka - Rusovská cesta
29. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Gessayova
21. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2