Petržalka, Mestský mobiliár, Dopravný podnik Bratislava, a.s., V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - poškodený betón na zastávke MHD

Petržalka - Dolnozemská cesta
14. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Farského
01. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-zastávka MHD -chýbajúca

Petržalka - Jantárová cesta
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie4
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zničená zastávka MHD

Petržalka - Panónska cesta
25. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Uvoľnené zábradlie na zastávke električky Farského

Petržalka - Farského
21. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Poocikávaná a zaburinená zastávka Jiráskova

Petržalka - Jiráskova
16. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Smetné koše na Farského - električkovej zastávke

Petržalka - Farského
07. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Počmáraná zastávka s rozbitou lavičkou

Petržalka - Kopčianska
01. júna 2016 Komentáre5 Hodnotenie0