Petržalka, MÚ Petržalka, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Gercenova - poškodená šmyklavka

Petržalka - Gercenova
12. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Údernícka - asfalt za rozvodnou skriňou

Petržalka - Údernícka
12. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Andrusovova - kosenie o 6h ráno

Petržalka - Andrusovova
12. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Černyševského - odstavené zahraničné vozidlo

Petržalka - Černyševského
12. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Vranovská - stanové mestečko pre ľudí bez domova

Petržalka - Vranovská
12. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Strečnianska - chýbajúci kanalizačný poklop

Petržalka - Strečnianska
11. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Jasovská - neostrihaný krík

Petržalka - Jasovská
11. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej - orezanie stromov vo dvore bytového domu

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
11. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Šintavská - zlomený poklop na šachte

Petržalka - Šintavská
11. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Pankúchova - poškodené detské ihrisko

Petržalka - Pankúchova
09. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Romanova - vyblednuté dopravné značenie "Daj prednosť v jazde"

Petržalka - Romanova
09. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - pokazené zavlažovanie

Petržalka - Námestie hraničiarov
09. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - zle viditeľné zelené pruhy na cyklotrase

Petržalka - Daliborovo námestie
07. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Rusovská cesta
07. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - neporiadok a odpady v okolí lavičiek

Petržalka - Námestie hraničiarov
07. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie1