Petržalka, Zeleň a životné prostredie, MÚ Petržalka, Naposledy komentované, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Rovniankova - suché stromy

Petržalka - Rovniankova
20. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Jasovská - neorezaný strom

Petržalka - Jasovská
30. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Šášovská - neostrihaný krík

Petržalka - Šášovská
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bzovícka - zarastený chodník

Petržalka - Bzovícka
29. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jiráskova - suchý strom

Petržalka - Jiráskova
27. júna 2021 Komentáre4 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Markova - suché stromy

Petržalka - Markova
27. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Tematínska
26. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ovsištské námestie - neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Ovsištské námestie
08. apríla 2021 Komentáre5 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Kolmá - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Kolmá
13. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej - starý stavebný odpad

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
29. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Súvislá zóna divokých skládok na Kopčianskej

Petržalka - Kopčianska
20. januára 2015 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Strom poškodzovaný lanom bagra

Petržalka - Medveďovej
18. mája 2021 Komentáre8 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Farského-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Petržalka - Farského
28. marca 2019 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Mánesovo námestie
31. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Furdekova - neodpratané lístie

Petržalka - Furdekova
10. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie3