Petržalka, riešenie dopravnej situácie, Dopravné značenie, MÚ Petržalka, Naposledy komentované, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Černyševského-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Petržalka - Černyševského
12. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ševčenkova - riešenie dopravnej situácie

Petržalka - Ševčenkova
22. februára 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska - nedokončené značenie plateného parkoviska

Petržalka - Holíčska
08. decembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Lenardova-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov

Petržalka - Lenardova
23. januára 2021 Komentáre9 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Pečnianska - riešenie dopravnej situácie

Petržalka - Pečnianska
06. februára 2021 Komentáre7 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - nedodržiavanie dopravných predpisov

Petržalka - Dudova
15. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod pre cyklistov - Röntgenova

Petržalka - Röntgenova
07. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bulíkova-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov

Petržalka - Bulíkova
26. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Ničenie trávníka

Petržalka - Osuského
07. februára 2018 Komentáre7 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Značkový les

Petržalka - Černyševského
29. mája 2018 Komentáre4 Hodnotenie0